Vi skapar förutsättningar för den goda viljan

Helena Nyholm

ARKITEKT SAR/MSA / VD / Partner

helena@sesam-ark.se · 044 – 18 48 81

Mikael Persson

Högskoleingenjör / Certifierad Kontrollansvarig / Partner

mikael@sesam-ark.se · 044 – 18 48 85

Filippa Bauer

INREDARE

filippa@sesam-ark.se · 044 – 18 48 88

Annette Billgren

HÖGSKOLEINGENJÖR

annette@sesam-ark.se · 044 – 18 48 83

Anna Stuermer

Arkitekt SAR/MSA, Certifierad Tillgänglighetssakkunnig (TIL 2)

anna@sesam-ark.se · 044 – 18 48 89

Hugo Fromell

Arkitekt

hugo@sesam-ark.se · 044 – 590 53 82

Hanna Bergils

Högskoleingenjör

hanna.bergils@sesam-ark.se · 044 – 18 48 82

Lydia Koedoot

Arkitekt SAR/MSA

lydia@sesam-ark.se · 044 – 590 53 80

Jakob Wermelin

Arkitekt SAR/MSA

jakob@sesam-ark.se · 044 – 590 53 83

Yana Atanasova

Arkitekt SAR/MSA

yana@sesam-ark.se · 044 – 18 48 87

Anna Jonsson

Arkitekt SAR/MSA

anna.jonsson@sesam-ark.se · 044 – 18 48 84

Julius Gasslander

Julius Gasslander

Byggnadsingenjör/Bim-specialist

julius@sesam-ark.se · 044 - 18 48 86

Hjalmar Nilsson

Högskoleingenjör/Certifierad kontrollansvarig

hjalmar@sesam-ark.se · 044-590 53 87

Karin Erskine

Högskoleingenjör

karin@sesam-ark.se · 044-590 53 84

Pia Davlén Ekström

Kontorsassistent

pia@sesam-ark.se · 044-590 53 85

Porträttbild på Linus Josefsson

Linus Josefsson

Praktikant

linus@sesam-ark.se · 0732 - 55 01 88

Zen

Zen


Corporative Strategic Key Executive Management Design Coordinator of Staff Amusement and Wellbeing