Vi ska inte vara fler än att vi får plats runt bordet

Helena Nyholm

ARKITEKT SAR/MSA / VD / Partner

helena@sesam-ark.se · 044 – 18 48 81

Mikael Persson

Högskoleingenjör Byggteknik / Certifierad Kontrollansvarig / Partner

mikael@sesam-ark.se · 044 – 18 48 85

Filippa Bauer

INREDARE

filippa@sesam-ark.se · 044 – 18 48 88

Annette Billgren

HÖGSKOLEINGENJÖR

annette@sesam-ark.se · 044 – 18 48 83

Anna Stuermer

Arkitekt SAR/MSA, Certifierad Tillgänglighetssakkunnig (TIL 2)

anna@sesam-ark.se · 044 – 18 48 89

Hugo Fromell

Arkitekt MSA

hugo@sesam-ark.se · 044 – 590 53 82

Hanna Bergils

Högskoleingenjör

hanna.bergils@sesam-ark.se · 044 – 18 48 82

Lydia Koedoot

Arkitekt SAR/MSA

lydia@sesam-ark.se · 044 – 590 53 80

Jakob Wermelin

Arkitekt SAR/MSA

jakob@sesam-ark.se · 044 – 590 53 83

Elin Göthberg

Högskoleingenjör

elin@sesam-ark.se · 044 – 590 53 81

Yana Atanasova

Arkitekt SAR/MSA

yana@sesam-ark.se · 044 – 18 48 87

Anna Jonsson

Arkitekt MSA

anna.jonsson@sesam-ark.se · 044 – 18 48 84